درایر جذبی با ضمانت اصالت گارانتی واقعی تضمین قیمت

اگر نیاز به خشک کن یا رطوبت گیر برای کمپرسور خود دارید قطعا درایر جذبی ساخت شرکت “صفوی ایر” به دلیل ساختار یونیک و متریال درجه یک، توانایی تولید خشک ترین هوای فشرده، مابین تمام درایر های موجود در بازار را دارد. از این رو تمامی درایر های جذبی این شرکت با گارانتی واقعی و بی قید و شرط ارائه می شوند.

درایر جذبی
گارانتی کمپرسور صفوی ایر

30 برابر قدرت بیشتر در تولید هوای خشک نسبت به درایر های تبریدی و توانایی کار کردن در دمای منفی 40- درجه سانتی گراد. مهندسی شده برای تمامی شرایط آب و هوایی در ایران.

نحوه عملکرد درایر جذبی

همواره یکی از دو برج درایر جذبی فعال خواهد بود و دیگری غیر فعال، برج فعال عمل جذب را به مدت 5 الی 20 دقیقه انجام می دهد و سپس در حالت استند بای قرار می گیرد و برج دیگر وارد مدار می شود. این سیستم بصورت پیوسته این عمل چرخشی را انجام می دهد.

درایر جذبی
آلومینا اکتیو درایر جذبی

آلومینا اکتیو Activated Alumina

آلومینا اکتیو یکی از مواد جاذب رطوبت بسیار پر استفاده در صنعت می باشد.در واقع رطوبت موجود در هوا در هنگام تماس با آلومینا اکتیو در میان منافذ و تخلخل های کوچک آن به دام افتاده و هوا خشک می شود و از مسیر عبور می کند . این روند برگشت پذیر است. در درایر های جذبی ساخت “صفوی ایر” از بالاترین کیفیت آلومینا اکتیو استفاده شده است که این امر سبب تولید خشک ترین هوای فشرده شده است.

مهندسی شده برای شرایط آب و هوایی ایران

درایر های جذبی (رطوبت گیر کمپرسور) ساخت “صفوی ایر” برای تمامی شرایط آب و هوایی ایران مهندسی شده اند. این درایر ها قادر به کار کردن در گرم ترین و سرد ترین نقاط ایران می باشند. نقطه شبنم درایر های جذبی بین 3 تا 40- درجه سانتی گراد می باشد. به عبارت ساده تر کیفیت این درایر ها بالاتر از تمام درایر های تبریدی وارداتی است.

درایر جذبی
درایر جذبی

قدرت گرفته از با کیفیت ترین میکرو فیلتر

درایر جذبی در دو نوع هیتردار و بدون هیتر ساخته می شود و بر روی آن یک جفت میکروفیلتر اولیه و ثانویه و یک تله آبگیر قرار داده می شود. از جمله نقاط قوت درایر جذبی نسبت به درایر تبریدی می توان به هزینه تعمیر و نگهداری پایین تر و همچنین قیمت بسیار مناسب تر اشاره کرد.

آدرس دفتر مرکزی: تهران، شهر قدس، انتهای بلوار جمهوری، پلاک 22، کمپرسور صفوی ایر . کارشناسان فروش: 02146849629 – 09127161850

آدرس کمپرسور صفوی ایر
Scroll to Top
به بالای صفحه بردن