کمپرسور پیستونی با هواساز ایتالیایی تضمین قیمت ضمانت اصالت گارانتی واقعی

کمپرسور های پیستونی “صفوی ایر” با معروف ترین هواساز های ایتالیایی مانند ABAC، FINI، SHAMAL، CHINOOK، FIAC ارائه می شوند. تمامی کمپرسور ها داری گارانتی واقعی، ضمانت اصالت و پشتیبانی مادام العمر می باشند

کمپرسور پیستونی
کمپرسور هوا یا کمپرسور باد

تمامی کمپرسور های پیستونی صفوی ایر با هواساز ایتالیایی آبک ارائه می شوند تا هم به لحاظ کیفیت و هم به لحاط طول عمر خیالتان از کارایی کم نظیر آن آسوده باشد.

کمپرسور هوا یا کمپرسور باد

الکتروموتور موتوژن قلب تپنده الکترونیکی تمامی کمپرسور های صفوی ایر می باشد. در کنار کیفیت بالای این الکتروموتورها، ما همواره قیمت و کیفیت را تضمین می کنیم.

انتخاب اول برترین برندهای کشور

افتخار ما، استقبال کم نظیر برترین برندهای کشور از کمپرسور های پیستونی ساخت صفوی ایر می باشد. از این رو ضمانت کیفیت و قیمت را همیشه در دستور کاری خودمان قرار میدهیم.

کمپرسور های صفوی ایر

تضمین قیمت و کیفیت کمپرسور پیستونی

برای ما بسیار مهم است که بتوانیم کمپرسور های پیستونی را طوری ارائه کنیم که هم به لحاظ کیفیت و هم به لحاظ قیمت، بهترین انتخاب برای شما باشد.

با مشاهده این فیلم به راحتی می توانید متوجه کیفیت بالا، صدای کمتر، عمر طولانی تر را در کمپرسور های ساخت صفوی ایر، شوید.

ارسال سریع به سراسر ایران

ارسال روزانه کم‍‍پرسور باد اسکرو و پیستونی به تمامی نقاط کشور در کمترین زمان ممکن. تضمین قیمت به همراه تضمین کیفیت و پشتیبانی مادام العمر کمپرسور ارسالی

ارسال روزانه کمپرسور به سراسر کشور

آدرس دفتر مرکزی: تهران، شهر قدس، انتهای بلوار جمهوری، پلاک 22، کمپرسور صفوی ایر . کارشناسان فروش: 02146849629 – 09127161850

رنج فشار باری کمپرسور پیستونی

کمپرسور های پیستونی جز متداول ترین کمپرسورهایی می باشند که در صنعت مورد استفاده قرار می گیرند و رنج نسبتا وسیعی (از 10 لیتر تا 1200 لیتر) را نیز پوشش می دهند. فشار تولید شده توسط این کمپرسور ها بین 8 بار تا 12 بار است.

دقت و ظرافت در مونتاژ کمپرسور پیستونی

وقتی یک کمپرسور پیستونی در حالت ایده آل خود قرار میگیرد که در زمان مونتاژ آن دقت و ظرافت لازم وجود داشته باشد. زمان مونتاژ الکتروموتور و هواساز باید روی ریل نصب شده بر روی مخزن قرار بگیرند. اگر کمپرسور فاقد این ریل باشد امکان سفت یا شل کردن تسمه ها وجود نخواهد داشت. 

در کنار این موضوع، هم راستا بودن فولی الکتروموتور و فولی هواساز سبب می شود کمپرسور به درستی کار کند و عمر طولانی داشته باشد اما اگر در زمان مونتاژ به این مسئله دقت نشود سبب پارگی تسمه ها می شود و در نتیجه خیلی زود کمپرسور از کار می افتد.

Scroll to Top
به بالای صفحه بردن