کمپرسور اسکرو با قیمت تضمینی کیفیت درجه یک گارانتی واقعی

کمپرسور های اسکرو “صفوی ایر” با روتورکمپ آلمان و آنلودر ایتالیایی ارائه می شوند. همچنین کابین کمپرسور بطور اختصاصی طراحی و تولید می شود که به لحاظ مقاومت و کم صدا بودن حرف اول را در ایران میزند. تمامی محصولات داری پشتیبانی مادام العمر می باشند.

کمپرسور صفوی ایر

مطابق استاندارد های روز دنیا

ما در بخش طراحی و تولید علاوه بر رعایت تمامی استاندارد های روز دنیا برای ساخت با کیفیت ترین کمپرسور های اسکرو و پیستونی، همواره در تلاش هستیم بهترین تجربه را برای مشتریان به ارمغان بیاوریم. از همین رو کمپرسور های اسکرو این شرکت با گارانتی یک ساله و خدمات پس از فروش مادام العمر ارائه داده میشوند.

کمپرسور اسکرو
ارسال روزانه کمپرسور به سراسر کشور
ارسال روزانه کم‍‍پرسور باد اسکرو و پیستونی به تمامی نقاط کشور در کمترین زمان ممکن

مشخصات کمپرسور اسکرو آلمانی

کمپرسور اسکرو
کمپرسور اسکرو از 1000 لیتر تا 10000 لیتر
کمپرسور صفوی ایر

گارانتی واقعی، پشتیبانی مادام العمر

به منظور آسودگی خاطر هر چی بیشتر مشتریان عزیز تمامی محصولات شرکت که شامل انواع کمپرسور باد، کمپرسور پیستونی، کمپرسور اسکرو، درایر و سیستم های خشک کن می باشد با گارانتی 2 ساله و پشتیبانی مادام العمر تقدیم می گردند.

کمپرسور اسکرو آلمانی
کمپرسور اسکرو آلمانی

استفاده از برند روتورکمپ آلمان در تمامی سایز های کمپرسور اسکور و ارائه تضمین اصالت قطعات استفاده شده تا از کیفیت بسیار بالا و طول عمر طولانی دستگاه خود اطمینان خاطر داشته باشید.

کیفیت بالا، قیمت بسیار مناسب و همچنین خدمات پس فروش مادام العمر سبب شده کمپرسور های اسکرو این شرکت انتخاب اول برترین برند های ایران باشد

کمپرسور های صفوی ایر

مزیت کمپرسور های اسکرو صفوی ایر

کمپرسور اسکرو صفوی ایر

آدرس دفتر مرکزی: تهران، شهر قدس، انتهای بلوار جمهوری، پلاک 22، کمپرسور صفوی ایر (همه روزه از ساعت 9 الی 18 )

Scroll to Top
به بالای صفحه بردن